Instalacje elektryczne w budynkach prywatnych oraz zakładach produkcyjnych

Instalacje elektryczne to niezbędna sieć zakładana w budynkach, która zapewnia dostęp do prądu oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Od właściwego rozmieszczenia poszczególnych elementów zależy wydajność poszczególnych maszyn oraz możliwość ich ergonomicznego rozmieszczenia w budynku. Prawidłowo wykonany projekt jest szczególnie ważny w zakładach przemysłowych, gdzie cała instalacja elektryczna będzie narażona na przesył dużej ilości energii niezbędnej do zasilania poszczególnych urządzeń. W Sim Industry zapewniamy kompleksowe oraz rzetelne podejście do projektu i realizacji każdego zlecenia.

Zajmujemy się nie tylko projektem i montażem okablowania w nowych budynkach przemysłowych. Przeprowadzamy również renowację oraz wymianę instalacji elektrycznej w istniejących obiektach. Świadczymy kompleksowe usługi przydatne na różnych etapach adaptowania fabryk do realizacji zadań. Zajmujemy się zarówno elektryką, jak i montażem rurociągów przemysłowych.

Inwestycja w niezawodną instalację elektryczną

Podczas prowadzonych przez nas prac związanych z instalacją elektryczną umożliwiamy wdrożenie systemów zabezpieczających, takich jak: instalacja alarmów, kontrola dostępu czy czujniki przeciwpożarowe. Obsługę sieci wraz z przeprowadzaniem bieżących napraw ułatwia odpowiednia organizacja całego systemu. Dlatego też decydujemy się na montaż specjalnych szaf. Rozprowadzamy okablowanie zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku.