Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne to niezbędna sieć zakładana w budynkach która zapewnia dostęp do prądu oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Ich prawidłowy projekt jest szczególnie ważny również na zakładach przemysłowych, gdzie cała instalacja elektryczna będzie narażona na przesył dużej ilości energii niezbędnej do zasilania poszczególnych maszyn. W Sim Industry zapewniamy kompleksowe oraz rzetelne podejście do projektu i realizacji każdego zlecenia.

Usługi elektryczne dla fabryk oraz zakładów produkcyjnych

Zajmujemy się nie tylko projektem i montażem okablowania w nowych budynkach przemysłowych – przeprowadzamy również renowację oraz wymianę instalacji elektrycznej w istniejących obiektach. Podczas prowadzonych przez nas prac umożliwiamy wdrożenie systemów zabezpieczających, takich jak: instalacja alarmów, kontrola dostępu czy czujniki przeciwpożarowe. Obsługę sieci wraz z przeprowadzaniem bieżących napraw ułatwia organizacja elektryki poprzez montaż specjalnych szaf. Nasi wykwalifikowani fachowcy przeprowadzą montaż instalacji elektrycznej również na zewnątrz obiektów.

Inwestycja w niezawodną instalację elektryczną

Płynność procesu produkcyjnego wraz ze sprawnością poszczególnych urządzeń zakładowych jest zależna m.in. od stałych dostaw prądu. Równomierne napięcie w sieci nie spowoduje dodatkowych awarii i dłuższych niedyspozycji maszyn produkcyjnych. Zadbanie o prawidłowe wykonanie instalacji elektrycznej z dobrej jakości komponentów jest bardzo ważne oraz może wpłynąć korzystnie na produktywność, zużycie mediów i bezpieczeństwo całej hali oraz pracowników.