Spawanie przemysłowe. Nowoczesna usługa dla różnych gałęzi przemysłu.

Spawanie instalacji przemysłowych, dzięki automatyzacji procesu, pozwala na osiągnięcie spoin o wyjątkowej trwałości. Wykonane w ten sposób łączenia są bardzo wytrzymałe i estetyczne. W Sim Industry oferujemy naszym klientom spawanie konstrukcji stalowych, instalacji oraz elementów biorących udział w procesach produkcyjnych. Nasi kontrahenci, dzięki profesjonalnemu spawaniu zyskują gwarancję poprawnego działania instalacji i maszyn w swoich obiektach przemysłowych. Współpracujemy z zakładami z Krakowa i okolicznych miejscowości, działającymi w różnych branżach. Wykonujemy dla nich kompleksowe usługi w zakresie spawania, a także pomagamy w projektowaniu i tworzeniu nowych stanowisk produkcyjnych.

Projektowanie i spawanie instalacji przemysłowych

Specjalizujemy się w profesjonalnym łączeniu elementów stalowych. Do spawania wykorzystujemy indywidualnie dopasowane techniki pozwalające uzyskać praktyczną oraz użyteczną konstrukcję. Nasze usługi spawalnicze znajdują zastosowanie w:

  • przemyśle browarniczym,
  • produkcji soków,
  • zakładach farmaceutycznych,
  • budowie kompleksowych SKIDÓW.

Współpracujemy z naszymi klientami już na etapie projektu danego rozwiązania produkcyjnego i doradzamy w zakresie elementów oraz technik, które najlepiej wykorzystać w danej sytuacji. Nasze doświadczenie zdobyte w międzynarodowym środowisku pozwala nam na wykonywanie tak zaawansowanych prac, jak spawanie rurociągów stalowych.

Do spawania instalacji przemysłowych wykorzystujemy wysokiej klasy stopy metali, które nie zmieniają swoich właściwości oraz nie wchodzą w reakcję z innymi substancjami. Jest to szczególnie ważne w branży spożywczej. Zawsze stosujemy rozwiązania najlepsze dla obszaru działania naszego klienta.