Spawanie przemysłowe

Nowoczesne spawanie przemysłowe, dzięki automatyzacji procesu, pozwala na osiągnięcie spoin o wyjątkowych właściwościach: estetycznych oraz trwałych. W Sim Industry oferujemy naszym klientom spawanie różnych konstrukcji, instalacji oraz elementów biorących udział w procesach produkcyjnych i wpływających na prawidłowe działanie obiektu przemysłowego. Współpracujemy z zakładami m.in. z przemysłu spożywczego, którym oferujemy kompleksowe spawanie oraz pomoc w projektowaniu i tworzeniu nowych stanowisk produkcyjnych.

Instalacje przemysłowe: projekt i spawanie.

Posiadamy sprzęt oraz doświadczenie niezbędne podczas wykonywania instalacji sanitarnych i przemysłowych. Do spawania wykorzystujemy indywidualnie dopasowane techniki pozwalające uzyskać praktyczną oraz użyteczną konstrukcję. Współpracujemy z naszymi klientami już na etapie projektu danego rozwiązania produkcyjnego i doradzamy na podstawie naszego międzynarodowego doświadczenia.

Spawanie instalacji przemysłowych w różnych procesach produkcyjnych

Do spawania instalacji przemysłowych wykorzystujemy wysokiej klasy stopy metali, które nie zmieniają swoich właściwości oraz nie wchodzą w reakcję z innymi substancjami. Jest to szczególnie ważne w branżach spożywczych. Konstruowane przez nas instalacje są wykorzystywane m.in. w
• przemyśle browarniczym,
• produkcji soków,
• zakładach farmaceutycznych,
• budowie kompleksowych SKIDÓW.