+48 538 391 585

office@sim-industry.com

Choose language:

Sim Industry to wysokie standardy jakości oraz niezwykła dbałość o utrzymanie terminowych wykonywanych przez Nas prac. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, co pozwala Nam podejmować się realizacji najbardziej wymagających prac.

Simindustry

Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać

Sim Industry jest to prężnie rozwijająca się firma usługowo – montażowo – spawalnicza. W naszym zespole pracują wyłącznie wykwalifikowani spawacze oraz monterzy, czego dowodem są posiadane przez nich certyfikaty UDT,TUV i LOID.

Specjalizujemy się w wykonywaniu prac metodami: MIG/MAG, TIG oraz ELEKTRODY (111). Wyróżniają nas wysokie standardy jakości oraz niezwykła dbałość o utrzymanie terminowych wykonywanych przez nas prac.

Dysponujemy sprzętem najlepszych światowych producentów. Posiadamy urządzenia takich firm jak: Kemppi, Lincoln, Bosch, Metabo, Orbitalum, Daw oraz wiele innych.

Świadczymy usługi dla klientów zlokalizowanych w całej Europie. Prace spawalnicze oraz montażowe wykonaliśmy dla firm w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Francja oraz Polska.

spawanie

Proces technologii

Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać

SIM INDUSTRY Sp. z o. o. Sp. K. dostarcza wykwalifikowanych pracowników instalacyjnych dla przemysłu spożywczego na całym świecie od ponad 8 lat. Jesteśmy specjalistami w mleczarniach których zadaniem jest wstępna obróbka mleka oraz dalszego przetwarzania słodkiej i kwaśnej serwatki na wysokiej jakości produkty z białka serwatkowego.

Technologia produkcji sera:

SIM INDUSTRY Sp. z o. o. Sp. K. Twój partner w produkcji sera, buduje instalacje do produkcji miękkich i żółtych serów, wykorzystując jedne z najlepszych technologii na świecie.

Technologia browarnicza:

SIM INDUSTRY Sp. z o. o. Sp. K. zawsze rozwija innowacyjne technologie i systemy oferując konkurencyjne korzyści dla piwowarów. Wieloletnie doświadczenie w przemyśle browarniczym pozwoli nam sprostać każdemu zadaniu dzięki któremu klient będzie zawsze usatysfakcjonowany.
technologia ser
ser
technologia browar
browar

Technologia produkcji czekolady:

Montaż instalacji czekolady – zajmujemy się montażem systemów przygotowania oraz przesyłu czekolady. W skład instalacji czekolady mogą również wchodzić instalacje lecytyny, kakao, oleju, orzeszków itp. Wykonujemy instalacje na podstawie dokumentacji zamawiającego. Na życzenie klienta oraz w zgodzie z jego założeniami możemy również zaprojektować instalację czekolady. Świadczymy również usługi związane z serwisem oraz modernizacją instalacji czekolady.
technologia czekolada
czekolada
SIM INDUSTRY – TWÓJ RZETELNY WYKONAWCA

Jesteśmy prężnie rozwijającą się młodą firmą usługowo – montażowo – spawalniczą, która ma do zaoferowania szereg różnorodnych zleceń monterskich oraz spawalniczych w przemyśle metalowym.

Naszym celem jest sprostać Państwa wymaganiom i dostosować się do dokładnego wykonania zlecenia. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, co daje gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze doświadczenie

293+

Zrealizowanych prac

7+

Lat doświadczenia

60+

Pracowników

Zaufali nam
elementy stalowe
Co nas wyróżnia?
elementy stalowe
Co nas wyróżnia?