+48 538 391 585

office@sim-industry.com

Choose language:

Simindustry

Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać

Sim Industry jest to prężnie rozwijająca się firma usługowo – montażowo – spawalnicza. W naszym zespole pracują wyłącznie wykwalifikowani spawacze oraz monterzy, czego dowodem są posiadane przez nich certyfikaty UDT,TUV i LOID.

Specjalizujemy się w wykonywaniu prac metodami: MIG/MAG, TIG oraz ELEKTRODY (111). Wyróżniają nas wysokie standardy jakości oraz niezwykła dbałość o utrzymanie terminowych wykonywanych przez nas prac.

Dysponujemy sprzętem najlepszych światowych producentów. Posiadamy urządzenia takich firm jak: Kemppi, Lincoln, Bosch, Metabo, Orbitalum, Daw oraz wiele innych.

Świadczymy usługi dla klientów zlokalizowanych w całej Europie. Prace spawalnicze oraz montażowe wykonaliśmy dla firm w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Francja oraz Polska.

spawanie

Proces technologii

Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać

SIM INDUSTRY Sp. z o. o. Sp. K. dostarcza wykwalifikowanych pracowników instalacyjnych dla przemysłu spożywczego na całym świecie od ponad 8 lat. Jesteśmy specjalistami w mleczarniach których zadaniem jest wstępna obróbka mleka oraz dalszego przetwarzania słodkiej i kwaśnej serwatki na wysokiej jakości produkty z białka serwatkowego.

Technologia produkcji sera:

SIM INDUSTRY Sp. z o. o. Sp. K. Twój partner w produkcji sera, buduje instalacje do produkcji miękkich i żółtych serów, wykorzystując jedne z najlepszych technologii na świecie.

Technologia browarnicza:

SIM INDUSTRY Sp. z o. o. Sp. K. zawsze rozwija innowacyjne technologie i systemy oferując konkurencyjne korzyści dla piwowarów. Wieloletnie doświadczenie w przemyśle browarniczym pozwoli nam sprostać każdemu zadaniu dzięki któremu klient będzie zawsze usatysfakcjonowany.
technologia ser
ser
technologia browar
browar

Technologia produkcji czekolady:

Montaż instalacji czekolady – zajmujemy się montażem systemów przygotowania oraz przesyłu czekolady. W skład instalacji czekolady mogą również wchodzić instalacje lecytyny, kakao, oleju, orzeszków itp. Wykonujemy instalacje na podstawie dokumentacji zamawiającego. Na życzenie klienta oraz w zgodzie z jego założeniami możemy również zaprojektować instalację czekolady. Świadczymy również usługi związane z serwisem oraz modernizacją instalacji czekolady.
technologia czekolada
czekolada
SIM INDUSTRY – TWÓJ RZETELNY WYKONAWCA

Jesteśmy prężnie rozwijającą się młodą firmą usługowo – montażowo – spawalniczą, która ma do zaoferowania szereg różnorodnych zleceń monterskich oraz spawalniczych w przemyśle metalowym.

Naszym celem jest sprostać Państwa wymaganiom i dostosować się do dokładnego wykonania zlecenia. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, co daje gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze doświadczenie

293+

Zrealizowanych prac

7+

Lat doświadczenia

60+

Pracowników

Zaufali nam
elementy stalowe
Co nas wyróżnia?
elementy stalowe
Co nas wyróżnia?