Produkcja rur ze stali nierdzewnej

Jednym z obszarów naszej działalności jest produkcja rur ze stali nierdzewnej. Swoją ofertę kierujemy do Klientów zlokalizowanych w całej Europie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wiodących producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość i precyzję wykonania naszych produktów. Powstają one z wysokogatunkowych materiałów, takich jak stal ferrytyczna i matenzytyczna stal chromowana. Zastosowanie tych surowców sprawia, że nasze rury są w pełni zabezpieczone przed korozją i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W naszym asortymencie znajdują się rury w czterech wariantach wykończenia powierzchni: polerowane, matowe, szlifowane, szczotkowane.

Nasze usługi obejmują nie tylko produkcję rur ze stali nierdzewnej, ale też budowanie oraz montowanie rurociągów. Oferujemy także spawanie rurociągów stalowych, przy pomocy niezawodnej metody TIG, która pozwala na realizację niezwykle wytrzymałych spoin.

Zastosowanie rur ze stali nierdzewnej

Jako eksperci w produkcji rur ze stali nierdzewnej wykonujemy elementy stalowe, które cechują się dużą wytrzymałością i trwałością, dzięki czemu można je eksploatować przez długi czas. Produkowane przez nas rury mają szerokie zastosowanie w przemyśle oraz wielu innych obszarach, takich jak budownictwo, sprzęt AGD, systemy klimatyzacji, zbiorniki i silosy stosowane w przemyśle spożywczym, a także różnorodne instalacje. Sprawdzają do tak wielu zastosowań, gdyż są odporne na uszkodzenia mechaniczne i korozję, a także doskonale znoszą kontakt ze związkami chemicznymi.

Klientów zainteresowanych zakupem rur ze stali nierdzewnej zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. W razie pytań prosimy o kontakt z naszą siedzibą w Krakowie.