Konstrukcje ze stali nierdzewnej powstające w Krakowie

Zajmujemy się konstrukcjami nierdzewnymi wykonywanymi ze stali. Często w zakładach specjalizujących w wytwarzaniu różnych produktów i elementów konieczne jest postawienie nowych struktur. Mają one za zadanie ułatwić komunikację, usprawnić produkcję oraz umożliwić montaż nowych stanowisk. Różnorodne podpory i platformy, aby spełniły swoje zadanie muszą być wykonane z solidnych materiałów, a ich poszczególne komponenty powinny być trwale połączone wysokiej klasy spawami.

Wykonywane przez nas konstrukcje ze stali nierdzewnej wyróżniają się trwałością i uniwersalnością. Klienci zlecają nam spawanie instalacji przemysłowych, ponieważ wiedzą, że każde zlecenie będzie wykonane szybko i solidnie. Stosowane przez nas technologie pozwalają na skuteczną obróbkę stali nierdzewnej i przeprowadzenie kompleksowego łączenia za pomocą różnych sprawdzonych technik spawalniczych.

Montaż konstrukcji spawanych ze stali nierdzewnej

Mimo że siedziba firmy znajduje się w Krakowie, nasz obszar działania jest dużo szerszy. Przeprowadzamy pełny montaż konstrukcji spawanych w zakładach przemysłowych w całej Europie. Usługi obejmują odpowiednie przygotowanie i oczyszczenie stali, a także wykonanie trwałych spoin poprzez spawanie TIG. Dzięki temu wykonywane przez nas struktury są maksymalnie odporne na uszkodzenia oraz intensywną eksploatację. Wśród naszych realizacji można znaleźć:

  • podesty oraz platformy obsługowe,
  • spawanie zbiorników wraz z podstawami,
  • konstrukcje podpierające maszyny i urządzenia produkcyjne,
  • pasaże komunikacyjne,
  • schody oraz drabiny wraz z niezbędnymi balustradami i poręczami.

Trwałe konstrukcje dla przemysłu powstające ze stali nierdzewnej

W swoich instalacjach wykorzystujemy głównie stal nierdzewną. Wybór ten jest podyktowany tym, że jest to materiał szczególnie wysoko ceniony za swoją trwałość. Poza walorami użytkowymi jest również estetycznym surowcem, dlatego wykonane z niego spoiny nie szpecą całej konstrukcji. Plusem jest także to, że jego powłoka nie wymaga dodatkowych zabiegów konserwujących. Klienci decydujący się na elementy wykonane ze stali nierdzewnej nie muszą więc ponosić dodatkowych kosztów, związanych z ich późniejszym zabezpieczeniem przed korozją. Przed rozpoczęciem wykonywania spoin powierzchnia powinna być jedynie odtłuszczona, aby uzyskać odpowiednio trwałe zespolenie.