Instalacje sanitarne

Zasady planowania instalacji sanitarnej nie różnią się gruntownie pomiędzy domem jednorodzinnym a dużym zakładem. W przypadku większych obiektów należy wziąć pod uwagę szczególnie jego rozmiary i niestandardowe zapotrzebowanie na poszczególne media. Niektóre zakłady produkcyjne, zwłaszcza te związane z przemysłem spożywczym mogą mieć swoje specyficzne wymagania odnośnie montowanej instalacji sanitarnej.

Kompleksowy montaż

W Sim Industry zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia doradzając w wyborze odpowiednich rozwiązań. Podczas montażu rurociągów wykorzystujemy materiały jedynie wysokiej jakości, które nie tylko nie sprawiają problemów podczas instalacji, ale również gwarantują bezproblemową eksploatację przez długie lata. Dużą uwagę przykładamy do porządku na miejscu pracy co umożliwia nam efektywną i szybką realizację zleceń.

Montaż wysoko-przepustowej instalacji sanitarnej

Montaż rozbudowanej instancji sanitarnej o wysokiej przepustowości jest koniecznością w budynkach o dużej powierzchni. W takich obiektach należy m.in. zapewnić odpowiednią wentylację oraz wystarczającą ilość pionów wodno-kanalizacyjnych. Są to przedsięwzięcia w których wszelkie prace muszą być poprzedzone procesem starannego projektowania z uwzględnieniem ogólnej specyfiki oraz przeznaczenia budynku. W Sim Industry podczas realizacji instalacji sanitarnych w dużej skali korzystamy z doświadczenia oraz wiedzy, którą zdobywamy podczas międzynarodowej współpracy z dużymi przedsiębiorstwami.